Enchant Progression/Physical/Bodywear: Difference between revisions
Appearance
Created page with "{| class="center enchant-progression" |- ! Prefix !! Suffix |- style="vertical-align: top" | {| class="wikitable" |- ! Enchant !! Effect !! Notes |- class="orange" | Orange || x MAX x MIN || beep boop. |- class="purple" | Purple || x MAX x MIN || beep boop. |- class="blue" | Blue || x MAX x MIN || beep boop |- class="green" | Green || x MAX x MIN || beep boop |} || {| class="wikitable" |- ! Enchant !! Effect !! Notes |- class="orange" | Orange || x MAX x MIN || beep bo..." |
No edit summary |
||
| Line 9: | Line 9: | ||
|- class="orange" | |- class="orange" | ||
| Orange || x MAX x MIN || beep boop. | | Orange || x MAX x MIN || beep boop. | ||
|- class=" | |- class="orange" | ||
| | | Orange || x MAX x MIN || beep boop. | ||
|- class="blue" | |- class="blue" | ||
| Blue || x MAX x MIN || beep boop | | Blue || x MAX x MIN || beep boop | ||
|- class="green" | |||
| Green || x MAX x MIN || beep boop | |||
|- class="green" | |- class="green" | ||
| Green || x MAX x MIN || beep boop | | Green || x MAX x MIN || beep boop | ||
| Line 26: | Line 28: | ||
|- class="blue" | |- class="blue" | ||
| Blue || x MAX x MIN || beep boop | | Blue || x MAX x MIN || beep boop | ||
|- class="green" | |||
| Green || x MAX x MIN || beep boop | |||
|- class="green" | |||
| Green || x MAX x MIN || beep boop | |||
|- class="green" | |- class="green" | ||
| Green || x MAX x MIN || beep boop | | Green || x MAX x MIN || beep boop | ||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
Revision as of 19:57, 11 August 2023
| Prefix | Suffix | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|